Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Inspektor nadzoru instalacji C.O., gazowych, wod.-kan., koordynator robót instalacyjnych

P.P.H.U. MACH Tomasz Mach
pomorskie, Pruszcz Gdańki
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 37929, z dnia 2007-12-21

Firma deweloperska - sprzedaż i budowa mieszkań.

Miejsce pracy: pomorskie, Pruszcz Gdańki

Opis stanowiska

Praca stała na 1/2 etatu w biurze oraz na terenie budowy w Pruszczu Gdańskim

Wymagania

Doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym. Uprawnienia. Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód. Umiejętność współpracy z ludźmi i egzekwowanie wykonania prac. Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i kultura osobista to cechy na, które zwracamy uwagę! Mile widziana osoba z terenu Trójmiasta i okolic.

Oferujemy

Pracę dla Pani/Pana - spełniających powyższe wymagania.