Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kontroler Weterynaryjny Poznań
Inspektor weterynaryjny Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Poznaniu

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
3353 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 166382
  • Data ukazania się ogłoszenia: 28 stycznia 2015 r.

  • Powiatowy Lekarz Weterynarii
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • inspektor weterynaryjny
  • do spraw zdrowia i ochrony zwierząt
  • Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Poznaniu

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Grunwaldzka 250, 60-166 Poznań

Miejsce wykonywania pracy:

  • Poznań

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • nadzór nad badaniami monitoringowymi chorób zakaźnych,
  • sporządzanie harmonogramów chorób zakaźnych zwierząt i kontrola ich realizacji,
  • przeprowadzanie dochodzeń epizootycznych,
  • kontrola weterynaryjna przy wywozie i przywozie zwierząt w handlu i obrocie,
  • kontrola dobrostanu zwierząt gospodarskich, identyfikacja i rejestracja zwierząt, wymogi cross-compliance,
  • kontrola podmiotów nadzorowanych,
  • sporządzanie sprawozdań z przeprowadzanych badań i kontroli, obsługa weterynaryjnych systemów informatycznych.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca biurowa z użyciem monitora ekranowego. Praca wykonywana w pozycji przemiennej 8 godz. dziennie na terenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii lub na zewnątrz - delegacje w celu kontroli podmiotów. Samodzielne kierowanie samochodem. Praca lekka mały wydatek energetyczny.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Stanowisko zlokalizowane w pomieszczeniu biurowym. Podstawowe wyposażenie stanowiska to: zestaw komputerowy, meble biurowe i elektryczne urządzenia biurowe. Stanowisko znajduje się na parterze budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu, ul.Grunwaldzka 250.
    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe wyższe weterynaryjne lub inne wyższe powiązane z zakresem spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość języka obcego (angielskiego),
    • posiadanie prawo jazdy,
    • znajomość przepisów w zakresie monitorowania i zwalczania chorób zakaźnych oraz dobrostanu zwierząt,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność działania w sytuacjach stresowych,
    • umiejętności redakcyjne, pisanie pism, obsługa programów MS Office
wymagania dodatkowe
  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie świadectw pracy, ukończonych kursów i szkoleń
  • kopia wykonywania prawa zawodu lekarza weterynarii w przypadku aplikacji złożonych przez osoby z wykształceniem wyższym weterynaryjnym

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów