Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tarnobrzegu
Tarnobrzeg
praca stacjonarna
2656 dni temu
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Ogłoszenie o naborze Nr 7002

Warunki pracy

Praca od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30.
Praca w siedzibie inspektoratu oraz w terenie na obszarze powiatu.
Praca przy komputerze i innych powszechnie stosowanych w pracy biurowej urządzeniach.
Siedziba inspektoratu mieści się w budynku piętrowym /parter i piętro/. Brak windy.

Zakres zadań

  • Wykonywanie czynności kontrolnych przewidzianych przepisami weterynaryjnymi związanych z identyfikacją i rejestracją zwierząt.
  • Wykonywanie czynności kontrolnych z zakresu wymogów wzajemnej zgodności.
  • Wykonywanie czynności związanych ze zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt.
  • Obsługa programów komputerowych / Platforma Aplikacyjna, przeglądarka SW IRZ/.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne z zakresu spraw należących do Inspekcji Weterynaryjnej
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość obowiązujących przepisów weterynaryjnych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie w pracy terenowej i administracyjnej.
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów.