Inspektor weterynaryjny

Warunki pracy

praca w terenie - dojazdy samochodem służbowym
praca przy komputerze
budynek dwupiętrowy - brak windy

Zakres zadań

  • wykonywanie czynności związanych z profilaktyką i zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt
  • kontrolowanie nadzorowania podmiotów
  • przygotowywanie decyzji administracyjnych
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji
  • prowadzenie obowiązującej sprawozdawczości

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość obowiązujących przepisów weterynaryjnych

Dokumenty i oświadczenia niezbędne

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Termin i miejsce składania dokumentów

    Dokumenty należy złożyć do: 2017-03-24 Decyduje data:wpływu oferty do urzędu Miejsce składania dokumentów:
    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Rzeszowie
    35-205 Rzeszów
    ul.Warszawska 12

    Poznaj stanowisko: Kontroler Weterynaryjny

    Kontroler Weterynaryjny to osoba, która odpowiada za kontrolę identyfikacji i rejestracji produktów zwierzęcych, czyli kontrolę warunków sanitarnych i weterynaryjnych produkcji, przetwarzania, składowania produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego, np. pasz, mleka. Do podstawowych zadań pracownika tego należy, m.in.: kontrola surowców, czystość pomieszczeń i urządzeń, higiena personelu, badanie ...

    Podaj adres e-mail i przejdź dalej

    - Wymagane pola

    Załącz pliki do aplikacji

    Nieuzupełniony profilUzupełnij

    Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

    Trwa wysyłanie

    Upuść plik w polu, aby go dodać

    Rekrutują z Praca.pl