Inspektor weterynaryjny
Miejsce pracy: Rzeszów
Ogłoszenie o naborze Nr 9029

Warunki pracy

praca w terenie - dojazdy samochodem służbowym
praca przy komputerze
budynek dwupiętrowy - brak windy

Zakres zadań

  • wykonywanie czynności związanych z profilaktyką i zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt
  • kontrolowanie nadzorowania podmiotów
  • przygotowywanie decyzji administracyjnych
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji
  • prowadzenie obowiązującej sprawozdawczości

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość obowiązujących przepisów weterynaryjnych

Poznaj stanowisko: Kontroler Weterynaryjny

Kontroler Weterynaryjny to osoba, która odpowiada za kontrolę identyfikacji i rejestracji produktów zwierzęcych, czyli kontrolę warunków sanitarnych i weterynaryjnych produkcji, przetwarzania, składowania produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego, np. pasz, mleka. Do podstawowych zadań pracownika tego należy, m.in.: kontrola surowców, czystość pomieszczeń i urządzeń, higiena personelu, badanie ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl