Inspektor weterynaryjny
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Ogłoszenie o naborze Nr 9046

Warunki pracy

praca w terenie - obszar powiatu, do dyspozycji samochód służbowy (parking przy budynku)
praca przy komputerze, warunki pracy bardzo dobre, nowe pomieszczenia biurowe, komputery i urządzenia powielające, wyjazdy służbowe na szkolenia i konferencje

Zakres zadań

  • wykonywanie czynności z zakresu zadań Inspekcji Weterynaryjnej określonych ustawą

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • prawo wykonywania zawodu
  • prawo jazdy
  • znajomośc przepisów z zakresu ochrony zdrowia oraz zwalczania chorób zakaźnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Poznaj stanowisko: Kontroler Weterynaryjny

    Kontroler Weterynaryjny to osoba, która odpowiada za kontrolę identyfikacji i rejestracji produktów zwierzęcych, czyli kontrolę warunków sanitarnych i weterynaryjnych produkcji, przetwarzania, składowania produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego, np. pasz, mleka. Do podstawowych zadań pracownika tego należy, m.in.: kontrola surowców, czystość pomieszczeń i urządzeń, higiena personelu, badanie ...