Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Grójcu
Grójec
praca stacjonarna
2207 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Grójec
Ogłoszenie o naborze Nr 24241

Warunki pracy

Praca od poniedziałku do piątku, praca w siedzibie urzędu i poza urzędem, wyjazdy służbowe, szkolenia. Stanowisko pracy w pokoju biurowym wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne. Kierowanie samochodem służbowym.

Zakres zadań

  • Nadzór w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt;
  • Nadzór nad warunkami utrzymania (dobrostanem) zwierząt gospodarskich w celu umieszczenia na rynku tych zwierząt oraz nad punktami kopulacyjnymi, wystawami, konkursami z udziałem zwierząt;
  • Wykonywanie kontroli administracyjnych i kontroli na miejscu w zakresie wymogów wzajemnej zgodności;
  • Obsługa systemu platformy integracyjnej PA, IW SIRZ;
  • Sporządzanie stosownych raportów i sprawozdań.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość aktualnych przepisów prawa z zakresu ustawy o inspekcji weterynaryjnej, postępowania administarcyjnego
  • biegła obsługa komputera (WORD, EXCEL)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • kreatywność
  • chęć podnoszenia kwalifikacji