Instalator - Serwisant Urządzeń Alarmowych i Telewizji Przemysłowej

CONTROL PROCESS IT Sp. z o.o.

Mikołajowice k. Tarnowa

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 1880176, z dnia 2018-01-15

Poszukuje do pracy w Mikołajowicach koło Tarnowa pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Mikołajowice k. Tarnowa

Opis stanowiska

  • instalowanie, serwis i konserwacja elektronicznych systemów alarmowych i zabezpieczeń (SAP, SSWiN, CCTV, SKD),
  • programowanie systemów alarmowych i zabezpieczeń, prowadzenie testów oraz rozruchów na obiekcie,
  • kontakt z klientami w celu uzgadniania szczegółów technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub pokrewnym,
  • znajomość zagadnień dotyczących elektronicznych systemów zabezpieczeń i alarmowych,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • bardzo dobre zdolności manualne,
  • komunikatywność i umiejętność samodzielnej pracy z klientem,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • niekaralność,
  • licencja pracownika zabezpieczenia technicznego będzie mile widziana.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca na terenie całego kraju,
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym dodatkowych szkoleń,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne zarobki,
  • umowa o pracę.

CV ze zdjęciem prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

"CONTROL PROCESS IT" Sp. z o.o.

33-121 Bogumiłowice, Mikołajowice 221

tel: 14 6922900, fax: 14 6796115

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Poznaj

"Control Process IT" Sp. z o.o. jest firmą o profilu informatycznym koncentrującą swoje działania w zakresie przemysłowych systemów sterowania i automatyki. Trzon działalności firmy stanowi wykonawstwo oprogramowania systemów opartych o sterowniki swobodnie programowalne oraz systemy wizualizacji, archiwizacji i transmisji danych różnych producentów. W swojej działalności stawiamy na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań technicznych wychodzących naprzeciw potrzebom naszych odbiorców oraz na tworzeniu systemów zwiększających efektywność przedsiębiorstw wykorzystując najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i techniczne.

Poznaj stanowisko: Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Instalator Praca Instalator

Rekrutują z Praca.pl