Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
INSTALATOR SYSTEMÓW OKABLOWANIA

Raab Karcher Technika Stacji Paliw Sp. z o.o.
Poznań, Poznań i okolice
praca stacjonarna
4685 dni temu
karcher_gora.jpg

Firma świadcząca usługi w zakresie serwisu poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań i okolice

Zadania:

Osoba zatrudniona będzie wykonywała instalacje teletechniczne i niskoprądowe (systemy okablowania strukturalnego i telefonicznego)

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zasadnicze elektryczne lub pokrewne
  • dopuszczony zaświadczeniem lekarskim do pracy na wysokości. (możliwość pracy na drabinie)
  • możliwość delegacji z miejsca zamieszkania w dni robocze (od poniedziałku do piątku)
  • praktyka w instalowaniu okablowania strukturalnego lub elektrycznego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdu
  • mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne (kwalifikacja) E
Oferujemy:
  • pracę na umowę zlecenie stabilne warunki zatrudnienia do końca 2011 roku
  • prace w zespołach 2 osobowych
  • pełne wyposażenie do podjęcia pracy, zakwaterowanie w przypadku delegacji, diety