Instalator systemów teletechnicznych
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Instalator systemów teletechnicznych

Poznaj pracodawcę

Konrada Guderskiego 2B lok.IV
80-180 Gdańsk
woj. pomorskie

Poznaj stanowisko:
Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...

czytaj więcej: Instalator

Praca Instalator

Instalator systemów teletechnicznych - Ogłoszenie archiwalne

Praca Mix System Jerzy Ciszek / Inżynieria / Projektowanie / Serwis / Technika / Montaż / Telekomunikacja / pomorskie / Gdańsk

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. Wsparcia Wdrożeniowego THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. pomorskie

Mobilny Doradca Biznesowy Sieci PLAY m-PLAY pomorskie

Konstruktor (branża Offshore i Ro-Ro) Cadring Polska Sp. z o.o. pomorskie

Pressure Vessel Designer Hays Poland pomorskie

Team Leader Hays Poland pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 976407, z dnia 2016-02-05

Firma Mix System zajmuje się przede wszystkim zabezpieczeniami obiektów – zakres działań obejmuje instalacje i serwis systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, systemów domofonowych aż do systemów pożarowych. Działamy od 1994, realizując zlecenia na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Montaż, Uruchomienia, Serwisy, Konserwacje Systemów Instalacji Teletechnicznych - Alarmowe, Telewizji, Kontroli Dostepu, Wideodomofonowe, Inteligentnych domów, Pożarowe, Sieci strukturalnych, Elektryczne.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie elektroniczne lub elektryczne
    (MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE: Średnie techniczne)
  • podstawowe umiejętności z zakresu informatyki i elektrotechniki
  • podstawowa obsługa komputera i znajomość systemu Windows
  • prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie
  • praca na stanowisku instalatora i serwisanta systemów zabezpieczeń (alarm, telewizja, sieci strukturalne, instalacje teletechniczne)
  • szkolenie z obsługi i instalacji systemów zabezpieczeń
  • możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych
  • możliwość uzyskania wpisu na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego
  • ciekawą i innowacyjną prace w zakresie systemów zabezpieczeń i nowych technologii