Ogłoszenie numer: 534403, z dnia 2014-10-31

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb

mvb-specjalistyczna firma w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa, automatyki, telekomunikacji oraz systemów niskonapięciowych zatrudni:

Instalator

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • montaż tras kablowych
  • układanie kabli i przewodów
  • prace ziemne związane z układaniem kabli i kanalizacji kablowych
  • montaż i podłączanie urządzeń

Wymagania

  • udokumentowane roczne doświadczenie w branży elektrycznej, teletechnicznej lub automatyki
  • wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne
  • dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata uprawnień SEP.

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole
  • stabilne zasady zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • specjalistyczne szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...

Rekrutują z Praca.pl