Zobacz więcej ofert pracy

Introligator / Introligatorka

AN STUDIO Spółka Akcyjna
Suchy Las
praca stacjonarna
3124 dni temu

Ogłoszenie numer: 853001, z dnia 2015-10-29

AN STUDIO SA

Drukarnia specjalizująca się w druku materiałów reklamowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las

Nr Ref.: IN1015A

Opis stanowiska

  • Osoby zatrudnione na stanowisku introligatora będą odpowiedzialne za obsługę maszyn introligatorskich oraz za wykonywanie ręcznych prac introligatorskich (w zależności od posiadanych umiejętności i predyspozycji).

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pracownik introligatormi
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność (zmianowy system pracy)
  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • obsługa maszyn: falcerki lub linii do oprawy zeszytowej i innych urządzeń introligatorskich będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie