Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier Aplikacyjny

Epcos Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5338 dni temu

Ogłoszenie numer: 76690, z dnia 2009-10-05

INFINEON Firma INFINEON jest światowym liderem w udoskonalaniu, produkcji oraz sprzedaży podzespołów elektronicznych. W swoich oddziałach na całym świecie zatrudnia około 30.000 osób. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje pracownika do swojego biura regionalnego w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 4/2009

Opis stanowiska

- Aktywne poszukiwanie nowych możliwości zaimplementowania elementów produkowanych przez firmę - Obsługę przydzielonej grupy Kluczowych Klientów - Nawiązywanie oraz utrzymywanie stałych relacji z Klientami - Organizacja szkoleń produktowych dla klientów i dystrybutorów - Doradztwo techniczne dla nowych oraz Kluczowych Klientów

Wymagania

- Znajomość rynku podzespołów elektronicznych, zwłaszcza elementów mocy - Znajomość rozwiązań stosowanych w energoelektronice  - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Wykształcenie wyższe techniczne - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - Rozwinięte umiejętności interpersonalne  - Kreatywność, zaangażowanie oraz samodzielność - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Pracę w stabilnej międzynarodowej korporacji - Motywujący system wynagrodzenia - Możliwości rozwoju zawodowego - System opieki medycznej oraz pakiety socjalne - Narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód, komputer, telefon komórkowy)