Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier Automatyk, Elektryk

Enki Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4937 dni temu

Ogłoszenie numer: 125549, z dnia 2010-12-10

Firma ENKI to prężna innowacyjna firma inżynieryjna, realizująca projekty inwestycyjne, dla przemysłu.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: ENKI 18112010

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie aplikacji automatyki przemysłowej, programowanie sterowników przemysłowych oraz budowa systemów wizualizacji "SCADA".
  • Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, współpraca z dostawcami oraz klientami w trakcie realizacji projektów.
  • Innowacyjne podejście do nowych rozwiązań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania sterowników: Simatic S7, S5; znajomość systemu SCADA In Touch,
  • Uprawnienia SEP,
  • Dobra znajomość programów ACAD, ELCAD oraz sieci komunikacyjnych,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Elastyczność oraz orientacja na klienta,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Duże możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyszłościowej branży,
  • Pracę w firmie o globalnym zakresie działalności,
  • Atrakcyjne warunki finansowe i system motywacyjny,