Inżynier Automatyk/Elektronik
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier Automatyk/Elektronik

Poznaj pracodawcę

Karmelicka 66
31-128 Kraków
woj. małopolskie
www.barona.pl

Inne oferty tego pracodawcy:

Inżynier Logistyki

Poznaj stanowisko:
Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

czytaj więcej: Automatyk

Praca Automatyk

Inżynier Automatyk/Elektronik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Barona HR Services Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Zakupy / łódzkie / Gliwice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier / Technik Serwisu Mondi Pro Sp. z o.o. łódzkie

Inżynier ds. Testów Systemów Horyzont Doradztwo Personalne łódzkie

Inżynier ds. Projektowania (Zakład Transformatorów Mocy) ABB Sp. z o.o. łódzkie

Inżynier Serwisu ABB Sp. z o.o. łódzkie

Inżynier Testów ABB Sp. z o.o. łódzkie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Barona jest międzynarodową firmą z sektora usług HR, której wizją jest przeprojektowanie procesu rekrutacji. Prowadzimy działalność w siedmiu krajach, które dają nam możliwość rekrutowania i relokacji osób poszukujących pracy za granicą. W Polsce specjalizujemy się w rekrutacji wielojęzycznej w BPO / SSC / ITO, produkcji, inżynierii i branży IT. Barona powstała w Finlandii 15 lat temu i jest obecnie liderem na rynku fińskich usług HR o przychodach 165 mln €. Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.

Dla naszego klienta – wiodącej Skandynawskiej firmy, dostawcy technologii, systemów automatyki i usług dla masy celulozowej i energii w przemyśle – poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Automatyk/Elektronik w Gliwicach.

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja i zarządzanie lokalnymi projektami zakupów i zamówień z branży Automatyki/Elektroniki

  • Realizowanie strategii zamówień

  • Analiza ofert dostawców i oceny wyników

  • Opracowywanie procedur zakupowych

  • Utrzymywanie kontaktów z poddostawcami (Audyt)

  • Nadzór nad realizacją kontraktów i umów ramowych

Wymagania:
  • Magister lub Inżynier na kierunku: Elektronika/ Automatyka

  • Płynny angielski

  • Min. 1 rok doświadczenia w branży automatyki przemysłowej

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Interesujące i satysfakcjonujące stanowisko w globalnym środowisku biznesowym

  • Możliwość rozwoju kompetencji i awansu w dużej Skandynawskiej firmie

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS