Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Inżynier bezpieczeństwa sieci (L2)

Grafton Recruitment
Gdańsk
praca stacjonarna
2438 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Gdańsk
Nr ref.: 2-10-44647/PC
Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w
rankingach najlepszych pracodawców. Firma znana jest z wysokich
standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

Network Security Engineer (L2)

Możliwa jest praca zdalna

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa sieci kluczowych
klientów z krajów Europy Zachodniej.

Szukam zdolnych inżynierów ze wstępnym, choć już ugruntowanym doświadczeniem w obszarze
bezpieczeństwa sieci. Zapraszam do aplikowania osoby, którym zależy na rozwoju na ścieżce technicznej. Osoby, które chciałyby pracować w języku angielskim, a także mieć dostęp do wyzwań zawodowych, których metodyczne i przemyślane rozwiązywanie zaowocuje po jakimś czasie dojściem do
pozycji cenionego na rynku eksperta. Jeśli to Ty, zapraszam do zaplikowania.

Główne zadania:
  • Praca w ramach departamentu zajmującego się bezpieczeństwem IT - na drugiej linii wsparcia w
zespole bezpieczeństwa sieci.
  • Dokonywanie zaawansowanej diagnozy i wykonywanie planów naprawczych w zakresie incydentów
bezpieczeństwa sieci.
  • Praca operacyjna polegajaca na wprowadzaniu standardowych i niestandardowyc zmian w środowisku
sieciowym klienta.
  • Obsługa firewalli na wyższym stopniu zaawansowania, w warstwie aplikacji.
  • Uczestnictwo w nowych projektach, np. projektowanie rozwiązań dla nowych klientów
Requirements:
  • 2-4 lat doświadczenia w administrowaniu sieciami
  • Rozumienie zagadnień bezpieczeństwa sieci (proxy, firewalling, DDos, protokoły), oraz chęć rozwoju w tym kierunku
  • Doświadczenie w jednej z technologii: Cisco, Juniper, Palo Alto (mile widziane certyfikaty)
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym wsparcie użytkowników anglojęzycznych - B2 lub lepszy
Benefits:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny
  • Opcjonalnie: okazjonalne podróże biznesowe do klientów
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".