Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier budownictwa lądowego

Przedsiębiorstwo Budowlane TMP Sp. z o.o. sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
4938 dni temu

Ogłoszenie numer: 121652, z dnia 2010-11-09

Firma Przedsiębiorstwo Budowlane TMP Sp. z o.o. sp.k. na rynku budowlanym jest obecna od 1992 roku. Obecnie występujemy jako Inwestor Zastępczy.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/10/2010

Opis stanowiska

Firma zatrudni inżyniera budownictwa lądowego do organizacji przetargów w budownictwie mieszkaniowym.

Wymagania

Wymagania konieczne:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na budowie.
Pozostałe wymagania:
  • wiek: 27 – 30 lat,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność na różnych poziomach organizacji i struktury projektu,
  • znajomość obsługi programów komputerowych, w szczególności pakietu MS OFFICE, programu AUTOCAD,
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność, punktualność i systematyczność.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.