Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
INŻYNIER BUDOWY/ KIEROWNIK ROBÓT

SEGI-AT Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4736 dni temu

Zajmujemy się szerokim zakresem prac związanych z ochroną środowiska, geologią, hydrogeologią oraz budownictwem infrastrukturalnym. Działamy na rynku geologii i ochrony środowiska od 1991 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Zadania:
  • koordynowanie prac pełniąc funkcję kierownika budowy
  • nadzór nad zespołem realizującym poszczególne zadania
  • sporządzanie dokumentów, zestawień, raportów
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej
  • koordynacja rozliczeń dotyczących prowadzonych kontraktów
  • dekretacja dokumentów związanych z działaniami na budowie
Wymagania:
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci sanitarnych i/lub konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie w kierowaniu budową oczyszczalni ścieków o wydajności przynajmniej 5000 m3/dobę jako kierownik budowy
  • umiejętność wyceny prac budowlanych w zakresie oczyszczalni ścieków i wod-kan.
  • znajomość normy lub innego programu do kosztorysowania
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji