Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1798864, z dnia 2017-10-06

Maskiner Sp. z o.o.

Maskiner Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia udziałowców Spółki zdobytego podczas kilkunastu lat działalności na rynku budowlanym w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Jako wykonawca świadczymy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej i kolejowej. Naszym celem strategicznym jest:

  • Stosowanie uczciwej polityki cenowej poprzez oferowanie naszym Klientom najwyższej jakości obsługi oraz terminowej realizacji zadań;
  • Wykorzystanie wszystkich dostępnych źródeł z poszanowaniem zasad etyki i środowiska naturalnego w celu umocnienia swojej pozycji na rynku budownictwa drogowego, kolejowego oraz sportowego;
  • Realizacja powierzonych nam zadań na najwyższym poziomie jakościowym przy użyciu najnowszych technologii;
  • Wzmocnienie wartości Spółki zdolnej do realizacji dużych i skomplikowanych projektów budowlanych;
  • Koncentracja potencjału Spółki zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich,
  • monitorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
  • przygotowywanie procesów technologicznych,
  • bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi,
  • praca na terenie całej Polski.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane – specjalność drogowa,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, dyspozycyjność, skrupulatność, zaangażowanie,
  • samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • praca w młodym, ambitnym zespole,
  • umowa o pracę.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl