Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier d/s jakości

ASIS Sp. z o.o.
śląskie, Kraków, Imielin
praca stacjonarna
5472 dni temu

Ogłoszenie numer: 66723, z dnia 2009-06-03

Specjalistyczna firma wykonawstwa obiektów mostowych, zatrudniająca wysokowykwalifikowaną kadrę inżynierską. Współpracuje z wieloma partnerami zagranicznymi.

Miejsce pracy: śląskie, Kraków, Imielin

Opis stanowiska

  • praca pod nadzorem specjalisty ds. jakości,
  • realizacja kontroli procedur dotyczących jakości wykonywanych wyrobów budowlanych,
  • sporządzanie, wypełnianie i kompletowanie dokumentów jakościowych,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji oraz Kierownikiem Działu Przygotowania Produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (specjalności: obróbka metali, materiałoznawstwo, produkcja metali),
  • znajomość tematyki kontroli jakości,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami specjalistycznymi w produkcji elementów stalowych wyposażenia mostów,