Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Inżynier ds. jakości systemu SAP

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
opolskie, Relokacja do Warszawy
praca stacjonarna
3947 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Relokacja do Warszawy

Nr Ref.: 5-10-22359/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. jakości systemu SAP do nowo powstającego centrum technologicznego w Warszawie.

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:
- definiowanie scenariuszy testów regresyjnych;
- udział w analizie Fit/Gap;
- udział w procesie automatyzacji testów;
- przygotowywanie planów testowych dla systemów;
- raportowanie do bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w testowaniu systemu SAP przynajmniej w jednym module;
- doświadczenie zawodowe związane z ogólnym zapewnieniem jakości oprogramowania, planowaniu testów oraz ich przeprowadzaniu;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- doświadczenie w pracy z jednym lub kilkoma z następujących rozwiązań: HP ALM Quality Center Edition; HP Quick Test Professional (QTP); HP Sprinter v11.5 (dodatek do HP ALM Quality Center Edition); HP Performance Center lub LoadRunner;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym zespole.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- umowa o pracę.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word w języku angielskim z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/it/