Inżynier ds. Testów
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier ds. Testów

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...

czytaj więcej: Inżynier ds. Testów

Praca Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów - Ogłoszenie archiwalne

Praca Cadring Polska Sp. z o.o. / Informatyka / Programowanie / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Wrocław

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Test Engineer Accenture Sp. z o. o. dolnośląskie

Test Automation Engineer Accenture Sp. z o. o. dolnośląskie

Mobile App Tester CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Tester Aplikacji Webowych CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Automation Software Tester CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma Cadring Polska jest międzynarodowym biurem konstrukcyjnym. Realizujemy kompleksowe projekty dla różnych sektorów rynku takich jak: pojazdy użytkowe, przemysł ciężki, przyrządy spawalnicze, przyrządy montażowe. Nasze biura zlokalizowane są w Finlandii, Szwecji, Polsce oraz Indiach.

Obecnie do biura we Wrocławiu poszukujemy Inżyniera ds. Testów

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • testowanie oprogramowania i weryfikacja funkcjonalności
  • tworzenie dokumentacji
  • współpraca z działem rozwoju oprogramowania
  • współpraca z działem produkcji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na stanowisku testera elektroniki / systemów wbudowanych
  • doświadczenie w automatyzacji testów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność rozwiązywania problemów i identyfikacji przyczyn
  • znajomość języka C, mile widziana znajomość innych języków programowania, języków skryptowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz karty Multisport