Podobne oferty pracy

Jabil jest producentem urządzeń elektronicznych dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.
W Polsce zatrudniamy ponad 3000 osób w tym 200 inżynierów głównie elektroników, automatyków oraz
mechaników. Dbamy o rozwój pracowników, wdrażamy najnowsze technologie, pracujemy w
międzynarodowym środowisku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Elektronik - Electronics Engineer
Lokalizacja: Kwidzyn

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet relokacyjny (zakwaterowanie na pierwsze 3 miesiące oraz dodatek na zagospodarowanie)

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
  • Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
  • Współpraca z klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • Umiejętność programowania w języku C lub C++
  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Twoi znajomi elektronicy również znajdą u nas zatrudnienie. Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtub – kliknij tutaj.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Rekrutują z Praca.pl