Inżynier Elektryk

ABB Sp. z o.o.

Przasnysz

11 dni temu

W związku z rozwojem naszej organizacji obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Elektryka. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za projektowanie elementów aparatury elektroenergetycznej WN oraz wykonywanie zmian konstrukcyjnych istniejących produktów.

Miejsce:
Przasnysz

Numer Referencyjny:
PL63894412_E1

Zadania:
  • Projektowanie elementów Aparatury Elektroenergetycznej WN;
  • Wykonywanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach;
  • Przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D;
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych;
  • Proponowanie zmian w celu poprawy jakości i optymalizacji kosztowej produktu;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne;
  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu mechanicznym / konstrukcji 2D oraz 3D;
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2;
  • Dobra praktyczna znajomość oprogramowania Creo Parametric (Pro/ENGINEER) lub SolidWorks;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku mechanicznego;
  • Umiejętność analizy oraz tworzenia dokumentacji technicznej, schematów etc.;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wybierając przycisk „Aplikuj teraz" .

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 145 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

Our business.
Your legacy.
Poznaj Profil Pracodawcy

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Rekrutują z Praca.pl