Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Inżynier/Handlowiec – Specjalista ds. monitoringu

Cyberbajt Tadeusz Nowak
lubelskie
praca stacjonarna
4792 dni temu

Ogloszenie numer: 141584, z dnia 2011-04-08

W związku z dynamicznym rozwojem Cyberbajt, ogólnopolski lider w branży sieci bezprzewodowych, producent anten radiowych, dystrybutor i integrator rozwiązań sieciowych poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier/Handlowiec. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie utrzymywanie oraz rozwijanie działu monitoringu IP.

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: Rekrutacja P/SDM/0311

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż rozwiązań stosowanych w monitoringu IP: kamer, rejestratorów, serwerów, transkoderów i innych akcesoriów,
  • doradztwo techniczne i telefoniczna pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania,
  • projektowanie instalacji monitoringu IP,
  • utrzymywanie obecnych i pozyskiwanie nowych klientów,
  • przyjmowanie i realizowanie zamówień,
  • przygotowywanie i składanie ofert oraz negocjacje z klientami,

Wymagania

  • dobra znajomość branży monitoringu IP,
  • doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku,
  • dobrą znajomość rynku teleinformatycznego,
  • wykształcenie techniczne (wykształcenie wyższe o profilu telekomunikacyjnym lub zbliżonym będzie dodatkowym atutem),
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • nastawienie na osiągnięcie sukcesu,

Oferujemy

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • doskonałą atmosferę w pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • elastyczny, indywidualny czas pracy w formie Home Office,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności,