Inżynier Odnawialnych Źródeł Energii

BIMs PLUS FHH Sp. z o.o. BYDGOSZCZ Sp. k.

Bydgoszcz

733 dni temu

Ogłoszenie numer: 1011219, z dnia 2016-03-18

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp. k. działająca w branży sanitarnej, instalacyjnej, grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej zatrudni na stanowisko:

Inżynier Odnawialnych Źródeł Energii

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

 

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków pracownika, zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie m.in.: doradztwo techniczne, prezentowanie produktów znajdujących się w ofercie handlowej, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, samodzielne planowanie i organizacja działań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe branżowe,
  • realizacja polityki asortymentowej w zakresie branży odnawialnych źródeł energii,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami i producentami,
  • doradztwo techniczne dla firm wykonawczych oraz projektowych,
  • komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie,
  • pakiet szkoleń,
  • umowa o pracę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Rekrutują z Praca.pl