Inżynier produkcji i montażu

P.P.H.U. A-Lima-Bis Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 1887082, z dnia 2018-01-12

ogłasza nabór osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Środa Wielkopolska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac w ramach działu produkcyjnego spółki, w zakresie wyrobu podzespołów oraz produktów gotowych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji co do realizacji powierzonych zadań produkcyjnych,
  • Nanoszenie i dokumentowanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej i montażowej,
  • Komunikacja z poddostawcami i kooperantami Spółki w zakresie działalności produkcyjnej,
  • Bieżące kontrolowanie jakości komponentów do montażu, pochodzących ze źródeł zewnętrznych jak i wewnętrznych,
  • Odpowiedzialność za kompletność i jakość wyrobu gotowego, przeznaczonego do dalszego obrotu na rynkach krajowym i zagranicznym,
  • Bieżąca optymalizacja zapasów materiałowych Spółki.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w programie AutoCAD Inventor mile widziana,
  • Systematyczność i terminowość.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Odpowiedzialne stanowisko,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie.

Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji

Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w ...
Inżynier Produkcji Praca Inżynier Produkcji

Rekrutują z Praca.pl