Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Inżynier Projektant Elektryki
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: IPE/RK
Zadania:
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami w zakresie planowania i projektowania układów elektrycznych zespołów i podzespołów,
  • zapewnienie odpowiednich schematów elektrycznych,
  • opracowanie wymagań testowych dla systemów elektrycznych,
  • prowadzenie działań DFMEA,
  • analiza problemów w terenie oraz na produkcji w celu określenia przyczyny i przedstawienia zaleceń dotyczących rozwiązań,
  • współpraca z dostawcami i klientami,
  • współpraca w zakresie opracowywania harmonogramów projektów i planowania zasobów,
  • wsparcie działu zakupów w pozyskiwanie elementów elektrycznych (dostarczanie specyfikacji, ocena możliwości technicznych dostawcy, testowanie itd.).
Wymagania:
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, preferowane w rozwoju produktów,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w analizie i projektowaniu obwodów analogowych i cyfrowych oraz projektowaniu elektrycznych kontroli pojazdów lub maszyn,
  • znajomość urządzeń testowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office,
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
Firma oferuje:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie premiowe,
  • współpraca z siedzibą główną w USA.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl