Podobne oferty pracy

Alstal Konstrukcje Sp. z o. o. Sp. k
ul Kwiatowa 23
88-110 Jacewo

ALSTAL Konstrukcje jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i montażem konstrukcji stalowych o złożonej technologii i wysokich wymaganiach jakościowych. Świadczymy profesjonalną realizację inwestycji z zakresu budowy hal o różnym przeznaczeniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu / Technolog
Miejsce pracy: Inowrocław

Zakres obowiązków:
  • przegląd dokumentacji pod względem możliwości wykonania konstrukcji (technologie , gabaryty)
  • tworzenie zestawień materiałowych pod zamówienie ( rozkroje blach/profili)
  • sporządzanie planów kolejności produkcji i dostaw
  • sporządzanie bilansów wytworzonej konstrukcji oraz porównanie z założeniami harmonogramów
  • obróbka dokumentacji w celu optymalizacji wytwarzania konstrukcji
  • tworzenie programów dla maszyn CNC
  • kontakt z klientem w celu ustaleń technologicznych oraz terminowych
  • opieka nad procesami produkcyjnymi w całym etapie wytwarzania konstrukcji
  • współpraca z działem ofertowania oraz zakładową kontrolą produkcji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci kierunków technicznych: mechanika i budowa maszyn, budownictwo itp.)
  • doświadczenie na adekwatnym stanowisku
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania AutoCAD oraz
    pakietu MS Office
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej
    pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne
    warunki wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kontakt z nowoczesnymi
    technologiami
  • świadczenie pozapłacowe
    (m.in. karta Multisport)
Administratorem danych jest ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Inowrocław 88-100, Jacewo 76 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Główny Technolog

Kierownik główny technolog to osoba odpowiedzialna za wdrażanie nowych technologii w firmie lub instytucji, w której został zatrudniony. Główny technolog opracowuje plany rozwoju i modernizacji technicznej przedsiębiorstwa, a także nadzoruje proces wdrażania tychże. Kierownik zajmuje się także nadzorowaniem dotychczas wykorzystywanej technologii, kontroluje stan techniczny sprzętu, wykorzystywanego na terenie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl