Inżynier Projektu
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier Projektu

Poznaj stanowisko:
Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...


czytaj więcej: Inżynier Projektu

Praca Inżynier Projektu

Inżynier Projektu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Turów

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier Projektu Hays Poland dolnośląskie

Młodszy Inżynier Projektu Hays Poland dolnośląskie

Inżynier Projektowy Transition Technologies S.A. dolnośląskie

Inżynier Projektu ds. Elektryki Akcja Job dolnośląskie

Inżynier ds. Narzędzi Tłoczących Hays Poland dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Inżynier Projektu
Turów
Inżynier Projektu
Turów
Nr Ref.: 1071824
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko „Inżynier projektu”.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie wycen, raportów oraz nadzór nad dokumentacją techniczną w języku polskim i angielskim. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała także stała współpraca z inwestorem w celu dostarczenia wszystkich pozwoleń, dokumentów i formularzy.

Poszukiwany Kandydat posiada wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne, produkcyjne, elektryczne, energetyczne, zarządzanie jakością i inne). Niezbędne jest kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży związanej z energetyką, projektami, produkcją wyposażenia elektrowni. Ważna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca tłumaczenie spotkań i dokumentów, umiejętność sporządzania raportów oraz chęć do podróży służbowych.

Oferowana jest interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS