Inżynier Projektu

Hays Poland

Turów

713 dni temu

Inżynier Projektu
Turów
Inżynier Projektu
Turów
Nr Ref.: 1071824

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko „Inżynier projektu”.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie wycen, raportów oraz nadzór nad dokumentacją techniczną w języku polskim i angielskim. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała także stała współpraca z inwestorem w celu dostarczenia wszystkich pozwoleń, dokumentów i formularzy.

Poszukiwany Kandydat posiada wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne, produkcyjne, elektryczne, energetyczne, zarządzanie jakością i inne). Niezbędne jest kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży związanej z energetyką, projektami, produkcją wyposażenia elektrowni. Ważna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca tłumaczenie spotkań i dokumentów, umiejętność sporządzania raportów oraz chęć do podróży służbowych.

Oferowana jest interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Inżynier Projektu Praca Inżynier Projektu

Rekrutują z Praca.pl