Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

śląskie, Bielsko-Biała
śląskie, Katowice

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie

śląskie

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości

śląskie, Gliwice

Inżynier Research and Development Elektrotechnika- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / śląskie / Okolice Krakowa

Inżynier Research and Development Elektrotechnika
Okolice Krakowa
Inżynier Research and Development Elektrotechnika
Okolice Krakowa
Nr Ref.: 1072076
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Naszym Klientem jest duża, prężnie rozwijająca się firma z branży automotive. W związku z rozbudową działu R&D, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier R&D w obszarze elektrotechniki.

Do zadań Kandydata zatrudnionego na tym stanowisku będzie należało koordynowanie działań w zakresie rozwoju nowych produktów, wprowadzanie modyfikacji do już istniejących wyrobów, walidacja produktów i komponentów oraz nadzorowanie testów. Ponadto Inżynier będzie odpowiedzialny za przygotowanie oraz aktualizację niezbędnych danych technicznych oraz komunikację z Klientem w obszarze zmian w produkcie.

W związku z potrzebami Klienta, poszukujemy zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem na analogicznym stanowisku jak i chcących rozpocząć karierę w tym obszarze. Kluczowymi wymogami są: wyższe wykształcenie w obszarze Elektrotechniki/Elektroniki, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w grupie, nastawienie na realizację celów oraz otwartość na współpracę z Klientem.

Nasz Klient zapewnia pracę w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl