Inżynier RnD / Projektant Hardware
pl / en

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dolnośląskie, Wrocław

dziś

Informatyka / Programowanie

Inżynier RnD / Projektant Hardware- Ogłoszenie archiwalne

Praca Recruit.pl / Energetyka / Elektronika / Informatyka / Programowanie / dolnośląskie / Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Naszym Klientem jest firma z branży elektronicznej, która poszukuje do swojego centrum RnD we Wrocławiu, specjalisty z dziedziny elektroniki na stanowisko Inżyniera RnD.

Wrocław
nr ref. INH/WW/02/2016

Zadania:
  • praca w zespole projetowym przy tworzeniu systemów wbudowanych
  • projektowanie układów elektronicznych
  • odpowiedni dobór elementów i materiałów
  • ocena kosztów produkcji
  • badanie i testowanie projektowanych układów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki elektroniczne
  • doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń elektronicznych
  • praktyczna wiedza z zakresu szeroko rozumianej elektroniki
  • znajomość programów do wspomagania projektowania układów elektronicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania mikrokontrolerów

Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
  • szkolenia specjalistyczne
  • możliwość doskonalenia języka obcego
  • pakiet socjalny

recruit_bottom2.jpg