Inżynier robotyk - specjalista ds. robotyzacji

CONTROL PROCESS IT Sp. z o.o.

Mikołajowice k. Tarnowa

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1880206, z dnia 2018-01-15

Poszukuje do pracy w Mikołajowicach koło Tarnowa pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Mikołajowice k. Tarnowa

Opis stanowiska

  • wykonywanie koncepcji i projektów wstępnych systemów opartych na robotach przemysłowych,
  • analiza możliwości zastosowania robotów przemysłowych u klientów,
  • czynny udział i koordynowanie prac przy wdrażaniu systemów opartych na robotach przemysłowych,
  • kontakt z klientami w celu uzgadniania szczegółów technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek: automatyka, robotyka, mechanika lub mechatronika,
  • znajomość zagadnień dotyczących robotyki i mechanizacji produkcji,
  • umiejętność doboru urządzeń,
  • umiejętność programowania robotów np. Kawasaki, Mitsubishi będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B.
  • niekaralność.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • praca na terenie całego kraju,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne zarobki.

Poznaj

"Control Process IT" Sp. z o.o. jest firmą o profilu informatycznym koncentrującą swoje działania w zakresie przemysłowych systemów sterowania i automatyki. Trzon działalności firmy stanowi wykonawstwo oprogramowania systemów opartych o sterowniki swobodnie programowalne oraz systemy wizualizacji, archiwizacji i transmisji danych różnych producentów. W swojej działalności stawiamy na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań technicznych wychodzących naprzeciw potrzebom naszych odbiorców oraz na tworzeniu systemów zwiększających efektywność przedsiębiorstw wykorzystując najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i techniczne.

Poznaj stanowisko: Programista CNC

CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne ...
Programista CNC Praca Programista CNC

Rekrutują z Praca.pl