Inżynier Serwisu
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier Serwisu

Poznaj stanowisko:
Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...


czytaj więcej: Inżynier Serwisu

Praca Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / Serwis / Technika / Montaż / mazowieckie / Warszawa

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier / Technik Serwisu Mondi Pro Sp. z o.o. mazowieckie

Inżynier Serwisu Hays Poland mazowieckie

Field Quality Service Representative - car brand Hays Poland mazowieckie

Inżynier Serwisu maszyn CNC Grafton Recruitment mazowieckie

Inżynier Serwisu – Ciśnieniowe Maszyny Odlewnicze TBS Consulting mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Inżynier Serwisu
Warszawa
Inżynier Serwisu
Warszawa
Nr Ref.: 1069842
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, prężnie działającego dystrybutora aparatury medycznej, specjalizującego się w diagnostyce obrazowej, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu. Od Kandydatów wymagamy wykształcenia w obszarze elektroniki, mechatroniki lub pokrewnym, a także znajomości systemów operacyjnych i przygotowania informatycznego. Poszukujemy osób z 1- 2 letnim doświadczeniem w serwisowaniu obrazowej aparatury medycznej, w pełni dyspozycyjnych, gotowych do ciągłych podróży służbowych na obszarze całej Polski. Wymagana jest również umiejętność pracy w zespole oraz wysoka komunikatywność. Zapewnione zostaną szkolenia zagraniczne, dlatego też komunikatywny język angielski jest wymogiem koniecznym. Nasz Klient oferuje pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Atutem jest przyjazna atmosfera pracy, która wynika z płaskiej struktury organizacji. Zapewnione będą również niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS