Inżynier Serwisu
pl / en

Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-24

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

łódzkie, Poznań

2016-06-24

Inżynieria / Projektowanie

łódzkie, Łódź

2016-06-15

łódzkie, Pabianice, Łódź

dziś

Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie

łódzkie

Inżynier Serwisu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Peal Consulting / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / łódzkie / Łódź

W imieniu swojego klienta, międzynarodowej, stabilnej i prestiżowej firmy, szukamy kompetentnej osoby, której powierzymy stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: IS/02/2016

Zakres obowiązków:
  • uruchamianie układów napędowych i sterowania maszyn produkcyjnych
  • serwis napędów przekształtnikowych
  • doradztwo w zakresie doboru systemów napędowych
  • współpraca z firmami sprzedającymi maszyny produkcyjne
  • prowadzenie szkoleń dla klientów
Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne; automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • wiedza z obszaru techniki napędowej
  • wiedza z zakresu serwisu napędów przekształtnikowych niskiego napięcia będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do częstych, ale ciekawych podróży służbowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)