Inżynier Sieciowy / Starszy Inżynier Sieciowy

Proximetry Poland Sp. z o.o.

Katowice

1764 dni temu


Producent oprogramowania Proximetry Poland Sp. z o.o. jest oddziałem badawczo-rozwojowym amerykańskiej firmy Proximetry Inc. - dostawcy systemów informatycznych dedykowanych do zarządzania złożonymi sieciami bezprzewodowymi. Firma działa w Polsce od 6 lat, posiadając zespoły inżynierskie w Katowicach i Łodzi. Flagowym produktem firmy jest AirSync™ – wysokiej klasy system zarządzania umożliwiający dynamiczną kontrolę heterogenicznych sieci bezprzewodowych. System AirSync™ w całości tworzony jest w Polsce. W oparciu o otrzymane wymagania projektujemy, implementujemy oraz testujemy zaawansowane oprogramowanie. Naszymi klientami są operatorzy sieci bezprzewodowych z całego świata w szczególności z Ameryki Północnej i Dalekiego Wschodu.


Ponad 50-osobowy zespół Proximetry tworzą specjaliści z zakresu produkcji oprogramowania i technologii sieciowych. Wyznacznikami kultury pracy w naszej firmie jest innowacyjność oraz nastawienie na końcowy rezultat - tworzymy koleżeńską atmosferę, w której każda osoba rozwija swoje talenty.Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sieciowy / Starszy Inżynier Sieciowy

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

 

Osoba zajmująca niniejsze stanowisko będzie uczestniczyć w procesie integracji elementów pakietu AirSync oraz we wdrażaniu systemu u klientów w kraju i za granicą. Zakres obowiązków obejmuje prowadzenie instalacji i konfiguracji systemu u klienta, a także prowadzenie testów integracyjnych modułów systemu AirSync. Kluczowy obszar kompetencji obejmuje znajomość zasad działania i budowy sieci bezprzewodowych.

 

Wymagania:
 • wykształcenie z zakresu telekomunikacji, informatyki lub kierunków pokrewnych,
 • znajomość sieci telekomunikacyjnych oraz technologii bezprzewodowych,
 • znajomość systemów Windows i Linux,
 • doświadczenie w instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych,
 • znajomość platform wirtualizacyjnych (np. VMware) mile widziana,
 • znajomość języka angielskiego.
Naszym pracownikom zapewniamy:
 • stabilną, pełną nowych i ciekawych wyzwań pracę wśród profesjonalistów,
 • udział w innowacyjnych projektach dla klientów na całym świecie,
 • kontakt z najnowszymi technologiami, stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
 • pakiet socjalny obejmujący m.in. lekcje j.angielskiego, karnety na zajęcia sportowe, spotkania integracyjne,
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

Gwarantujemy dostosowanie zadań i czasu pracy do indywidualnych możliwości i oczekiwań.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Rekrutują z Praca.pl