Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Inżynier Sprzedaży / Handlowiec

CGH International SA
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5582 dni temu

Ogłoszenie numer: 56013, z dnia 2009-02-03

www.cgh.com.pl lider w branży zbiorników stalowych poszukuje:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów na konstrukcje stalowe
  • rozwój współpracy i budowanie właściwych relacji z klientami
  • realizacja celów sprzedażowych
  • teren działania Polska
  • branża: konstrukcje stalowe

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
  • min.roczne doświadczenie w branży konstrukcji stalowych.
  • duża samodzielność w pracy.

Oferujemy

Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.