Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta

małopolskie, Kraków
małopolskie, woj. lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętkorzyskie

2016-07-22

Inżynieria / Projektowanie

małopolskie

2016-07-21

małopolskie, województwo małopolskie

2016-07-21

Inżynier sprzedaży online- Ogłoszenie archiwalne

Praca HYDROSOLAR Sp. z o.o. Małopolskie Sp. k. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Inżynieria / Projektowanie / Sprzedaż / Obsługa klienta / małopolskie / Kraków

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 951021, z dnia 2016-01-20

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, instalacyjnych, sanitarnych, asortymentu klimatyzacji i wentylacji oraz sieci zewnętrznych.

W związku z planowanym rozwojem obsługi online klientów firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier sprzedaży online

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów firmy do obsługi online

  • Rozwój sprzedaży online i utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta

  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji dla klientów i pracowników

  • Aktywne budowanie relacji z klientami

Wymagania

  • fascynacja nowoczesnymi technologiami informatycznymi

  • znajomość nowoczesnych technik sprzedaży

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, tabletu, smartfona

  • znajomość branży grzewczej i sanitarnej będzie dodatkowym atutem

  • odpowiedzialność, samodzielność i własna inicjatywa;

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • wykształcenie co najmniej średnie;

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;

  • Samochód służbowy

  • Praca na pełny etat.