Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
INŻYNIER SPRZEDAŻY - SPECJALISTA ds. SYSTEMÓW WIZUALIZACJI

MPL System.Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6348 dni temu

Ogłoszenie numer: 25389, z dnia 2006-12-29

Firma MPL System Sp. z o.o. działająca w branży automatyki przemysłowej, będąca częścią GRUPY MPL – przedstawiciela MITSUBISHI ELECTRIC w Polsce.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 081206

Opis stanowiska

Zakres obowiązków obejmuje: - prowadzenie kontaktów techniczno-handlowych z klientami; - prowadzenie prezentacji technicznych i szkoleń z zakresu produktów automatyki przemysłowej; - bezpośrednie wsparcie techniczne klientów; - czynny udział w projektach w dziedzinie sterowników programowalnych PLC oraz pulpitów operatorskich i systemów wizualizacji SCADA.

Wymagania

Wymagania ogólne: - poszukujemy Inżyniera z doświadczeniem lub Absolwenta; - wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka przemysłowa, robotyka, elektrotechnika, informatyka); - podstawowe wiadomości w zakresie programowania sterowników PLC, pulpitów operatorskich, systemów wizualizacji SCADA; - dobra znajomość j. angielskiego; - prawo jazdy kategorii B; - dyspozycyjność i zaangażowanie; - łatwość w nawiązywaniu kontaktów; - samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu; - gotowość do aktywnego uczestnictwa w planowanych szkoleniach.

Oferujemy

Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się branży wśród ambitnych młodych ludzi; - dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii w dziedzinie automatyki przemysłowej; - możliwości intensywnego szkolenia i rozwoju umiejętności inżynierskich; - niezbędne narzędzia pracy, takie jak komputer przenośny, telefon, samochód; - atrakcyjny sposób wynagradzania.