Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1866509, z dnia 2017-12-14

Klient portalu Praca.pl

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Monitorowanie kluczowych inwestycji budowlanych pod kątem zastosowania produktów specjalnych
  • Utrzymywanie i rozwój relacji w branży budowlanej
  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla sił sprzedaży oraz klientów (z zakresu właściwości, zastosowań produktów oraz korzyści )
  • Promocja produktów na targach, konferencjach itp.
    • Wsparcie zespołu sprzedaży:
    • w sprzedaży i kosztów dystrybucji nowych produktów
    • w pracy z kluczowymi klientami w celu promocji produktów i rozwiązań specjalnych
    • w kontaktach z kluczowymi biurami projektów, inwestorami oraz specjalistycznymi firmami wykonawczymi

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne (mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu marketingu, technologii lub sprzedaży)
  • Kilkuletnie doświadczenie związane z wykonawstwem budowlanym, z pracą w biurach projektowych, ze sprzedażą w międzynarodowych firmach produkcyjnych z sektora budowlanego lub innej branży przemysłu
  • Dogłębna znajomość procesu inwestycyjnego oraz sektora budowlanego lub doświadczenie w wykonawstwie w branży budowlanej
  • Rozwinięte umiejętności negocjacji i prezentacji dla różnych szczebli
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oczekiwania interpersonalne:

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności budowania i utrzymywania relacji biznesowych na różnych poziomach organizacji
  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania wyzwań
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz rozbudowane usługi dla pracowników
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Jeżeli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl