Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
INŻYNIER SPRZEDAŻY

TERMO-PRECYZJA
Wrocław
praca stacjonarna
6276 dni temu

Ogłoszenie numer: 27439, z dnia 2007-03-16

Producent i dystrybutor Aparatury Kontrolno Pomiarowej

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

ZADANIA: - wyznaczanie własnych celów sprzedaży, - aktywne poszukiwanie klientów, - przygotowywanie ofert dla klientów, - prowadzenie negocjacji handlowych, - realizowanie budżetu sprzedaży, - obsługa klienta (koordynowanie procesu sprzedaży), - doradztwo techniczne, - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- wyższe lub średnie wykształcenie techniczne (automatyka przemysłowa, metrologia, elektrotechnika lub pokrewne), - mile widziane 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - znajomość j. angielskiego - b. dobra obsługa komputera,

Oferujemy

- duże możliwości rozwoju zawodowego, - aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - dodatkowe gratyfikacje uzależnione od efektów sprzedaży. - umowa o pracę