Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
INŻYNIER SPRZEDAŻY

A.P.P. Wakat,W.Kamiński
dolnośląskie
praca stacjonarna
6211 dni temu

Ogłoszenie numer: 30329, z dnia 2007-06-13

www.smc.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: 1173

Opis stanowiska

-samodzielne prowadzenie kontraktów (oferty, negocjacje handlowe/ - częste wizyty u klientów -pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych klientów, -obsługa posprzedażna, -raportowanie

Wymagania

· wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym · minimum 2-letnie na stanowisku Inżyniera Sprzedaży w firmie sprzedającej elementy automatyki przemysłowej ewentualnie w biurze konstrukcyjnym albo służbie utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych · sukcesy zawodowe (np. sprzedaż urządzeń technicznych, przemysłowych) · umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, zdolności analityczne (analiza konkurencji, klientów, trendów na rynku) · znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym · prawo jazdy kat. B · gotowość do częstych podróży

Oferujemy

· pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku · pracę w zgranym zespole profesjonalistów · wszelkie narzędzia niezbędne do pracy Inżyniera Sprzedaży