Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Sprzedaży

ECOLOGIC s.c.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5511 dni temu

Ogłoszenie numer: 62980, z dnia 2009-04-17

Producent urządzeń do oczyszczania wód deszczowych, przepompowni i oczyszczalni ścieków, zatrudni energiczną i ambitną osobę do pracy w siedzibie firmy w Bydgoszczu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Osoba odpowiedzialna będzie za kontakty handlowe z firmami współpracującymi,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • negocjację warunków kontraktów na dostawy urządzeń,
  • doradztwo techniczne,
  • realizację dostaw.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynieria sanitarna, ochrona środowiska /idealnie zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków/
  • Komunikatywność, kreatywność, skuteczność działania,
  • samodzielność w organizacji czasu pracy, upór w dążeniu do celu,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra znajomość aplikacji komputerowych MS Office, ACAD,
  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • Stałą, ciekawą pracę w dynamicznym młodym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej, awansu,
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę.