Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Inżynier Systemów Bezpieczeństwa

INOVA Centrum Innovacji Technicznych Spółka z o.o.
dolnośląskie, Lubin
praca stacjonarna
6418 dni temu

Ogłoszenie numer: 24162, z dnia 2006-10-19

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. w związku z wprowadzaniem na rynek nowych produktów i usług poszukuje do Pracy w Centrali Lubinie Inżyniera Systemów Bezpieczeństwa.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubin

Opis stanowiska

Do osoby zatrudnionej na stanowisku inżyniera Systemów Bezpieczeństwa należało będzie realizowanie projektów wdrożeniowych z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego dla klientów Spółki.

Wymagania

WYMAGANIA TECHNICZNE - Doświadczenie w branży Informatycznej min 1 rok - Znajomości rozwiązań sieciowych (sieci LAN i WAN, routery, firewalle, sieci WLAN, telefonia IP itp.); certyfikaty inżynierskie czołowych producentów np. 3Com lub CISCO będą dodatkowym atutem. - Znajomość rozwiązań z zakresu przechowywania i ochrony danych (macierze, biblioteki, sieci SAN, systemy backup'u, rozwiązania klastrowe itp); będzie dodatkowym atutem. WYMAGANE UMIEJETNOŚCI PERSONALNE: - Organizacji pracy własnej i pracy w zespole - Samodzielność, skrupulatność i konsekwencja w działaniach - Dyspozycyjność oraz dobra organizacja czasu - Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizowanie dokumentacji technicznych w tym języku - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Dostęp do atrakcyjnych pakiet szkoleń producenckich w zależności od stopnia zaangażowania w prowadzone projekty - Możliwość rozwoju zawodowego - Pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Umowę o pracę, dobre wynagrodzenie i pakiet socjalny - Dostęp do najnowocześniejszych technologii z zakresu IT Security - Pracę w młodym przyjaznym zespole