Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Informatyka / Administracja

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

Informatyka / Administracja

dolnośląskie, Wrocław
Polecamy
dolnośląskie, Wrocław

2016-08-19

Informatyka / Programowanie

dolnośląskie
dolnośląskie

Inżynier Testów i Walidacji- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Informatyka / Programowanie / Inżynieria / Projektowanie / dolnośląskie / Okolice Wrocławia

Inżynier Testów i Walidacji
Okolice Wrocławia
Inżynier Testów i Walidacji
Okolice Wrocławia
Nr Ref.: 1069072
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego klienta, nowego inwestora w branży automotive, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Inżyniera ds. Testów i Walidacji. Miejscem pracy są okolice Wrocławia/ woj. opolskie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć wsparcie Kierownika Jakości w tworzeniu laboratorium testów danych produktów, zamawianie odpowiedniego sprzętu, a kolejno przeprowadzania testów m.in. mechanicznych, chemicznych i opracowywanie specyfikacji testowej.
Osoba na danym stanowisku będzie ściśle współpracować ze strukturami europejskimi w ramach projektów, testów oraz będzie analizować i prezentować wyniki testów.

 Od kandydata oczekujemy wyższego wykształcenia technicznego (mechanika, elektrotechnika, metrologia, mechatronika), min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium oraz w dziale zapewnienia jakości, a także dobrej znajomości języka angielskiego.
Ponadto, osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna cechować się również samodzielnością w działaniu i realizacji powierzonych zadań, a także proaktywnością i chęcią pogłębiania swojej wiedzy merytorycznej.

W zamian za zaangażowanie nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym oraz szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl