Inżynier Utrzymania Ruchu

X-KOM Sp. z o.o.

Częstochowa

3 godz. temu

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierpaula.zroslak-macinska@x-kom.plwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Dokonywanie konserwacji, drobnych napraw oraz remontów maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i narzędzi
  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • Wprowadzanie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń i organizacji pracy
  • Naprawy sieci wewnętrznych zasilania i dystrybucji mediów w budynku magazynowym jak i biurowym
  • Nadzór nad pracą, regulacja i konserwacja systemów budynkowych BMS, ppoż., K.D. SAP, UPS
  • Wsparcie zespołów wdrożeniowych na etapie wyboru rozwiązań technicznych, specyfikacji i odbioru nowych inwestycji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w przemyśle lekkim (produkcja, logistyka, serwis) w działach wsparcia technicznego
  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym (równoważny system pracy)
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn powstawania awarii w układach automatyki, napędów elektrycznych i pneumatyki
  • Umiejętność obsługi modułów HMI i systemów wizualizacji
  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych
  • Umiejętność napraw elektrycznych i elektromechanicznych
  • Mile widziana obsługa systemów sortowania i składowania automatycznego
  • Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC (np. Siemens, Modicon, WAGO)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP gr.1. do 1kV (E+D)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pasja w dążeniu do doskonałości technicznej i niezawodności urządzeń i maszyn
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy pod wpływem presji czasowej związanej z usuwaniem awarii
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat), w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania wiedzy i umiejętności
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Rekrutują z Praca.pl