Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca

dolnośląskie, okolice Wolsztyna (wielkopolskie)

dziś

Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

dolnośląskie, Jelcz-Laskowice

2016-08-23

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Strzelce Opolskie

Inżynier Utrzymania Ruchu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Legnica

Inżynier Utrzymania Ruchu
Legnica
Inżynier Utrzymania Ruchu
Legnica
Nr Ref.: 1068456
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Ruchu. Jest to nowoutworzone stanowisko w strukturze firmy.

Inżynier Utrzymania Ruchu będzie odpowiadać za tworzenie i koordynację dokumentacji technicznej, nadzorowanie magazynu części zamiennych oraz programowanie sterowników PLC. Do zakresu zadań osoby na tym stanowisku będzie również należeć analiza rynku pod kątem dostawców oraz wsparcie Kierownika Działu UR w ramach wyznaczonych zadań. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brać aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, oraz współpracować z działem technicznym przy wdrażaniu nowych projektów, a także nadzorować TPM w firmie.

 Od kandydatów oczekujemy doświadczenia zawodowego (ewentualnie ukończonego stażu) w firmie produkcyjnej z branży automotive, umiejętności programowania sterowników PLC, bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz znajomości narzędzi TPM (m. in LOTO, Ishikawa, 5Why). Dodatkowo, oczekujemy znajomości pakietu MS Office, CAD, programów 3D, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych. Osoba, której poszukujemy powinna być absolwentem studiów wyższych (preferowana Mechanika lub Elektryka) oraz swobodnie posługiwać się językiem angielskim.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju poprzez kursy, szkolenia (wewnętrzne jak i zewnętrzne) oraz atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl