Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5822 dni temu

Ogłoszenie numer: 46480, z dnia 2008-07-07

Agencja Pracy Tymczasowej (nr.rej.1428/3) SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/IWS

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Firmy specjalizującej się w technologii grzewczej i wentylacyjnej, oferującej kompleksowe rozwiązania dla przemysłu (m.in. olejowe/gazowe kotły grzewcze), poszukujemy osoby na stanowisko INŻYNIERA WSPARCIA SPRZEDAŻY. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: -wsparcie działających na terenie kraju handlowców -doradztwo techniczne i handlowe -ofertowanie -opracowanie dokumentacji technicznej z języka niemieckiego -współpraca z klientami firmy w całym kraju

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska lub pokrewne) -znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie -obsługa komputera i pakietu Microsoft Office oraz AutoCAD -znajomość i doświadczenie w branży techniki grzewczej i/lub wentylacyjnej -prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się Firmie z branży Technika grzewcza i wentylacyjna. Możliwość rozwoju zawodowego. Atrakcyjne wynagrodzenie.