Podobne oferty pracy

KONTEL jest dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych - z niemal 35-letnim stażem na rynku. Reprezentujemy producentów znanych marek, z których każda jest liderem w swoim segmencie rynku: Plantronics, Yealink, ClearOne, Konftel, RTX, Ascom Wireless, innovaphone, Patton, Alcatel Business, Edgewater Networks...

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier wsparcia systemów sieciowych
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wsparcie techniczne w zakresie doboru rozwiązań
  • Projektowanie systemów, integracja z rozwiązaniami firm trzecich
  • Instalacja, konfiguracja i integracja systemów
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych produktów
  • Rozwiązywanie technicznych problemów związanych z działaniem produktów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: telekomunikacja lub elektronika)
  • Znajomość zasad działania sieci TCP/IP i technologii VoIP
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, z nowoczesnymi technologiami, rozwój zawodowy i możliwość stałego zdobywania wiedzy, umiejętności i doświadczenia, udział w ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl