Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Inżyniera ds. ciepłownictwa

Minol sp. z o.o.
łódzkie, Aleksandrów Łódzki
praca stacjonarna
4728 dni temu

Ogłoszenie numer: 152074, z dnia 2011-06-07

Minol jest na świecie jedną z wiodących  firm w branży podzielników kosztów, wodomierzy i liczników ciepła. Jesteśmy jednocześnie producentem ww. urządzeń i specjalizujemy się w corocznych rozliczeniach kosztów centralnego ogrzewania i wody na bazie indywidualnego zużycia.

Do Działu Technicznego naszej centrali która znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy:

Miejsce pracy: łódzkie, Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • techniczne doradztwo w zakresie doboru i montażu liczników ciepła i wodomierzy dla istniejących i projektowanych instalacji,
  • wdrażanie radiowych systemów odczytów urządzeń,
  • zadania z zakresu organizacji prac montażowych i odczytów urządzeń pomiarowych.

Wymagania

Idealny kandydat(-ka) na to stanowisko powinien  mieć ukończone studia w wymaganym zakresie ( Technika Grzewcza) oraz posiadać wieloletnie doświadczenie w branży. Kandydat(-ka)  obok wiedzy technicznej powinien cechować się talentem organizacyjnym i być osobą komunikatywną. Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego.  Oczekujemy również ponadprzeciętnego zaangażowania oraz profesjonalizmu we współpracy z klientem i kolegami z firmy.

Oferujemy

  • pewne stanowisko pracy wraz z szansą na awans w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie.