Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Inżyniera ds. Sprzedaży

Minol
łódzkie, Aleksandrów Łódzki
praca stacjonarna
4773 dni temu

Ogłoszenie numer: 145855, z dnia 2011-04-22

Minol  należy do jednej z przodujących firm na świecie w branży podzielników kosztów, wodomierzy i liczników ciepła. Nasza firma tworzy i produkuje ww. urządzenia. Wykonujemy również coroczne rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania i wody na bazie indywidualnego zużycia.

Do Działu Handlowego w naszej Centrali w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy:

Miejsce pracy: łódzkie, Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • doradztwo w  zakresie wyboru produktów takich jak podzielniki kosztów, wodomierze,  ciepłomierze oraz w zakresie rozliczenia kosztów, a dla budynków biurowych doradztwo będzie obejmowało obszar pomiaru chłodu i ciepła
  • opieka nad klientami i partnerami handlowymi w obrębie powierzonego regionu
  • pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów biznesowych

Wymagania

  • ukończone studia  w zakresie Inżynierii Sanitarnej, Klimatyzacji lub Techniki Grzewczej
  • wysokie umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • posiadanie  prawa jazdy kat. B

Oczekujemy zaangażowania oraz profesjonalizmu we współpracy z klientami oraz kolegami z firmy.

Oferujemy

  • pewne stanowisko pracy wraz z szansą na awans w ekspandującym przedsiębiorstwie.